Aplikacja Cinema przeznaczona dla kin

News

Chcesz uczynić swoje kino miejscem jeszcze bardziej wyjątkowym? Miano to na pewno zapewni mu @Table wyposażony w aplikację Cinema, która widzom zapewnia niespotykaną do tej pory funkcjonalność.

Niezależnie od tego, czy klient chce tylko sprawdzić repertuar, czy poznać dokładną obsadę i opis konkretnego filmu, aplikacja Cinema mu to umożliwia. W przejrzystym interfejsie opartym na wirtualnych plakatach filmów - oprócz sprawdzenia godzin seansów i dowiedzenia się o dziele kinematografii czegoś więcej – istnieje również możliwość oglądnięcia zwiastunów oraz zarezerwowania biletu na konkretny seans z użyciem przejrzystego planu sali.
Wszystkie wirtualne plakaty filmów są w pełni obracalne, co znacznie zwiększa wizualną atrakcyjność aplikacji.
Aplikacja eBanking przeznaczona dla instytucji finansowych

Aplikacja eBanking umożliwia bankom i innym instytucjom finansowym wejście na nowy poziom atrakcyjności prezentowania oferty. Oprogramowanie nie tylko pozwala na prezentowanie zdefiniowanych produktów finansowych w przejrzystej, zrozumiałej i przyciągającej wzrok formie. Wiele jego funkcji jest związanych z kredytami. Aplikacja pozwala na symulowanie w tabeli lub wykresie spłaty kredytu i jest w stanie przeprowadzić wstępną ocenę zdolności kredytowej.
Wbudowane kalkulatory pozwalają również na obliczanie zysku z lokat i porównanie różnych produktów oszczędnościowych.
Aplikacja eBanking może pracować w trybie pracy użytkownika anonimowego lub zalogowanego, na przykład przy pomocy technologii NFC. W ten sposób instytucja finansowa może zalogowanym klientom przedstawiać specjalną, spersonalizowaną ofertę na preferencyjnych warunkach.

Interfejs został skonstruowany tak, aby jego obsługa nie sprawiała trudności, była intuicyjna, a przy tym wszystkie przedstawione informacje były czytelne i łatwo dostępne.

Aplikacja Gastro przeznaczona dla nowoczesnych restauracji

Zagwarantuj gościom swojej restauracji niepowtarzalne możliwości! Wizyta w lokalu gastronomicznym wyposażonym w @Table z aplikacją Gastro na pokładzie to przeżycie zupełnie nowego rodzaju. 

Aplikacja dla restauracji posiada mnóstwo funkcji, które przypadną do gustu gościom, ale też odciążą kelnerów. Wielofunkcyjne menu zintegrowane z systemem POS pozwala prowadzącemu restaurację na logiczne skategoryzowanie produktów, a klientom na przeglądanie multimedialnych materiałów i opisów pozycji w elektronicznej karcie. Z menu mogą korzystać w niezależny sposób dwie osoby z dwóch stron stołu interaktywnego.

Po wybraniu pozycji w menu, klient jest informowany, jaki będzie sumaryczny koszt zamówienia.
Jeśli właściciel restauracji zdecyduje się na taką opcję, klienci w trakcie oczekiwania będą mogli oglądać proces przygotowania potraw. Jest to osiągalne, ponieważ aplikacja może zostać zintegrowana z kamerą w kuchni. 
Aplikacja jest w pełni kompatybilna z systemem informacyjnym realizacji zamówienia oraz funkcją NFC, pozwalającą w wygodny sposób zapłacić za posiłek.

Przy pomocy aplikacji klienci mogą także zaopiniować spożyte produkty.
Wszystkie elementy zostały połączone w przejrzysty, intuicyjny interfejs, którego obsługa nie sprawi nikomu żadnych problemów.