Różne rodzaj kuchenek

News

Kuchenka mikrofalowa to niezwykle wygodne urządzenie, które zdecydowanie ułatwia nam życie. Kiedy trzeba szybko coś rozmrozić, odgrzać czy przyrządzić, mikrofala zawsze staje na wysokości zadania a my możemy wyjść cało z każdych kulinarnych tarapatów.

​Obecnie na rynku można spotkać wiele najróżniejszych modeli kuchenek mikrofalowych z wieloma dodatkowymi funkcjami. Zanim więc zdecydujesz się na zakup konkretnego produktu, warto poświęcić kilka chwil na porównanie ofert różnych producentów tak, aby wybrać to, czego naprawdę potrzebujesz. Każda kuchnia ma inne wymagania, dlatego ważne jest, abyś zastanowił się jakie czynniki cię ograniczają.

Elegancki wzór

Kuchenka mikrofalowa marki Smeg z linii Cortina odznacza się wyjątkowym projektem i wzorem, pozwalając na kreatywne urządzenie twojej kuchni. W opcji jest wiele wariantów i kolorów, jak np. kremowy kolor drzwiczek z wykończeniem z mosiądzu (uchwyt, ramka szyby i zegara). Uroku nadaje zegar analogowy, który wprowadza retro atmosferę do przestrzeni kuchennej. Sterowanie odbywa się za pomocą pokręteł wykonanych z mosiądzu tak, aby całość była jednolita i harmonijna. Kuchenka ta posiada 4 funkcje pieczenia oraz 4 dodatkowe, takie jak rozmrażanie przez podanie czasu, rozmarzenie przez podanie wagi, regeneracja potrawy i utrzymywanie potrawy w cieple.

Nowoczesna technologia

Mikrofala DOM 1195B marki De Dietrich to wysoce zaawansowane urządzenie odznaczające się wieloma funkcjami. Sprzęt ten wyposażono w wyświetlacz Matrics Black on White. Obramowanie i chwyt są chromowane. Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku. Kuchenka ta posiada aż 13 funkcji pieczenia w trybie ekspert, z czego 4 łączone są z mikrofalami; 11 programów pieczenia w trybie książki kucharskiej oraz 10 funkcji mikrofal. Komora piekarnika ma pojemność aż 10l. Dodatkowo wyposażona jest w opuszczany grill. Z tą mikrofalą będziesz mógł przyrządzić cokolwiek wpadnie ci do głowy!

W zabudowie

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy ‘CLASSIC’ marki Smeg to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą eksponować wszystkich sprzętów w swojej przestrzeni kuchennej lub zwyczajnie nie mają na to miejsca. Wykonana ze stali nierdzewnej oraz pokryta powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców, będzie łatwa do czyszczenia. Mikrofala ta posiada 6 funkcji oraz programator elektroniczny. Pojemność do 22 l oraz dodatkowy grill sprawiają, że jest to niezwykle funkcjonalny sprzęt.

Uniwersalnie

Firma Bosch proponuje swój produkt BFL634GB1, którego uniwersalne działanie sprawi, ze twoje potrawy będą idealnie przyrządzone. Front został wykonany z czarnego szkła, co przekłada się również na uniwersalność w sferze designu.