Opis czterech urządzeń do gotowania na parze

News

Smeg LINEA SF4390VX / http://electropoland.pl/product-pol-11662-Piekarnik-Smeg-LINEA-SF4390VX.html
Smeg LINEA SF4390VX to bardzo wysokiej klasy urządzenie do gotowania na parze. Podobnie jak inne modele Smeg, został wykonany z materiałów najwyższej klasy i wyposażony w liczne funkcje pozwalające przyrządzić w nim arcydzieła sztuki kulinarnej.
Produkt wyposażono w aż 20 automatycznych programów gotowania do przyrządzania różnych potraw oraz 2 funkcje gotowania na parze. Zawiera on również 4 programy dodatkowe: dwa tryby rozmrażania, wyrastanie ciasta i eco-oświetlenie. Z kolei funkcje czasu pozwalają na opóźnienie startu urządzenia, ustawienie minutnika oraz automatycznego wyłączenia. Zakończenie gotowania na parze jest sygnalizowane dźwiękowo.
Smeg LINEA SF4390VX został wyposażony w elektroniczny termostat sterujący temperaturą w zakresie 30-100 stopni Celsjusza. Urządzenie zostało wykonane w nowoczesnej, cieszącej oko stylistyce. Materiały użyte do stworzenia produktu to srebrne szkło Stopsol® oraz stal nierdzewna. Sterowanie odbywa się poprzez wykonane z poliwęglanu podświetlane pokrętła, natomiast dodatkowe informacje są pokazywane na przejrzystym wyświetlaczu LCD. Komora piekarnika jest podświetlana halogenowo.

Smeg COLONIALE SF4800VA / http://electropoland.pl/product-pol-11659-Piekarnik-Smeg-COLONIALE-SF4800VA.html
Smeg COLONIALE SF4800VA wyróżnia się spośród wszystkich innych urządzeń do gotowania na parze. Został wykonany z niesamowitą dbałością o szczegóły, w stylistyce retro. Elegancja czarnego frontu została w nim dopełniona prestiżowym wyglądem wykonanych ze złota elementów: uchwytu, ramki szyby oraz analogowego zegara, a także pokręteł sterujących (które znajdują się na antracytowych podkładkach).
Oprócz 2 funkcji gotowania na parze, Smeg COLONIALE SF4800VA posiada 4 dodatkowe możliwości: rozmrażanie oparte na czasie, rozmrażanie oparte na wadze, wyrastanie ciasta i eco-oświetlenie.
Elektroniczny programator zegara pozwala ustawić urządzenie w tryb opóźnionego startu, automatycznego wyłączania czy też uruchomić minutnik.
Poziom bezpieczeństwa jest zwiększony dzięki technologii „zimnych drzwi”, obwodowemu systemowi chłodzącemu oraz działającemu automatycznie wyłącznikowi generowania pary po otwarciu urządzenia.
Wnętrze podświetlane jest przez żarówkę halogenową.

Smeg COLONIALE SF4800VPO / http://electropoland.pl/product-pol-11657-Piekarnik-Smeg-COLONIALE-SF4800VPO.html
Smeg COLONIALE SF4800VPO wyróżnia się spośród wszystkich innych urządzeń do gotowania na parze. Został wykonany z niesamowitą dbałością o szczegóły, w stylistyce retro. Elegancja kremowego frontu została w nim dopełniona prestiżowym wyglądem wykonanych z mosiądzu elementów: uchwytu, ramki szyby oraz analogowego zegara, a także pokręteł sterujących (które znajdują się na antracytowych podkładkach).
Oprócz 2 funkcji gotowania na parze, Smeg COLONIALE SF4800VPO posiada 4 dodatkowe możliwości: rozmrażanie oparte na czasie, rozmrażanie oparte na wadze, wyrastanie ciasta i eco-oświetlenie.
Elektroniczny programator zegara pozwala ustawić urządzenie w tryb opóźnionego startu, automatycznego wyłączania czy też uruchomić minutnik.
Poziom bezpieczeństwa jest zwiększony dzięki technologii „zimnych drzwi”, obwodowemu systemowi chłodzącemu oraz działającemu automatycznie wyłącznikowi generowania pary po otwarciu urządzenia.
Wnętrze podświetlane jest przez żarówkę halogenową.

Fulgor Milano CCSO 4511 TC X / http://electropoland.pl/product-pol-3086-Kompaktowa-parownica-z-funkcja-piekarnika-Fulgor-Milano-CCSO-4511-TC-X.html
Urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika Fulgor Milano CCSO 4511 TC X pozwoli zrealizować prawie wszystkie kulinarne fantazje! Posiada ono 11 różnych funkcji i fabrycznie zaprogramowane przepisy kulinarne, które mogą być modyfikowane przez użytkownika. Gotowanie na parze jest możliwe w zakresie 40-130 stopni Celsjusza . Producent przewidział także możliwość gotowania z wymuszonym obiegiem powietrza, a nawet połączenie tej funkcji z gotowaniem na parze.
Elektroniczny zegar posiada funkcję timera.
Fulgor Milano CCSO 4511 TC X posiada „bezpieczne drzwi” oraz wentylator chłodzenia – zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania.Urządzenie zostało wykonane w nowoczesnej stylistyce – kolor zewnętrzny to INOX. Do pokrycia wnętrza komory piekarnika użyto wysokiej klasy stali nierdzewnej. Wewnątrz komory znajduje się oświetlenie halogenowe.