Opis multimedialnego stołu dotykowego @Table

News

@Table to rozwiązanie zupełnie przełomowe, a przy tym niebywale atrakcyjne i praktyczne! Stal nierdzewna połączona z hartowanym szkłem, z których zbudowana jest obudowa urządzenia, kryją supernowoczesny multimedialny stół dotykowy. 42-calowy monitor wykonany w technologii S-IPS połączono z panelem dotykowym o pojemnościowej charakterystyce, który pozwala na wykrycie 40 punktów nacisku w jednym momencie. Panele S-IPS charakteryzują się znakomitym odwzorowaniem kolorów oraz niebywałymi kątami widzenia (w @Table wynoszą one do 178 stopni), a także znacznie poprawionym w stosunku do matryc IPS czasem reakcji.

Multimedialny stół dotykowy @Table przygotowano w dwóch formułach: o wysokości 45 centymetrów (zastosowanie np. w lobby barze) oraz wyższy, 90-centymetrowy, który odnajdzie się między innymi na targach, pozwalając posiadaczowi na wyróżnienie się spośród wszystkich innych wystawców.
@Table, choć został stworzony jako multimedialny stół dotykowy, może zostać w prosty sposób przekształcony w… ścienny multimedialny stół dotykowy! Obsługa zarówno orientacji poziomej, jak i pionowej, jeszcze bardziej zwiększa spektrum zastosowań.

@Table zostało wyposażone w dodatkowe elementy. Należą do nich między innymi:
-wbudowany komputer, napędzany energooszczędnym procesorem Intel i5-5300U ze zintegrowaną kartą graficzną Intel HD5500, posiadający 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB przestrzeni dyskowej zamkniętej w superszybkim dysku SSD;
-dodatkowy HUB USB udostępniający porty użytkownikom;
-czujnik NFC, komunikujący się zarówno z urządzeniami mobilnymi, jak i kartami zbliżeniowymi;
-kamera, umożliwiająca nie tylko interaktywne konferencje, ale też odczytywanie kodów QR;
-głośniki o mocy 2x10 W.

@Table może być wykorzystywany w specjalnym modelu SaaS, czyli Software as a Service, w którym wraz z samym sprzętem zostaje dostarczony kompleksowy pakiet oprogramowania! Choć zamawiający tę usługę nie staje się właścicielem dodatkowego oprogramowania, może z niego korzystać w ramach wyjątkowo atrakcyjnych warunków cenowych. Dodatkowe dostosowanie oprogramowania oraz nadzór techniczny są wliczone w pakiet.
W ramach dostarczanych szablonów oprogramowania, znajdują się aplikacje skonstruowane z myślą o targach expo, prezentacjach produktów finansowych, konsultacjach lekarskich, udogodnieniach dla gości hotelowych, a także wielowątkowa przeglądarka internetowa, z której może niezależnie korzystać kilka osób w tym samym momencie, oraz model skonstruowany z myślą o dystrybucji urządzeń dotykowych, przygotowany do prezentacji treści reklamowych.
@Table to hipernowoczesne, atrakcyjne stylistycznie i ideowo urządzenie, które pozwoli wejść na nowy poziom komunikacji z klientami!